Jdi na obsah Jdi na menu
 


Uchiha clan

7. 6. 2007

Ahoj uš je nás více zeregistrovaných takže registrace končí!!!!!

                          !!!!ZDE JE SEZNAM ZAREGISTROVAANÝCH!!!!
                              Přezdívka: Mazaki

Útoky: Katon: Goukakyuu no Justu,
Oboro: Bunshin no Justu, Sharingan,
Katon: Housenka no Jutsu, Kuchiyose no Jutsu

Jméno(pravé): Jakub

Příjmení: Králik

Zbran: shurickan

Pohlaví(muž/žena): muž

Věk: 13


přezdívka:Mikichi Uchiha

útoky:rasengan,sharingan,bushin no jutsu,hingen no jutsu,haremu no jutsu atd.......

zbraně:senbon,kunai,shuriken,devil wind shuriken

jmeno (prave):jakub
příjmení:antoš
pohlaví:muž
věk:14


Přezdívka: Uchiha Itachi

Útoky: Mangekyou Sharingan

Jméno(pravé):Anežka

Příjmení:Junková

Zbran:....

Pohlaví:žena

Věk:13


Přezdívka:Sasuke uchiha

Útoky:Chidori

Jméno(pravé):Patrik

Příjmení:Zub

Zbran:Meč katana

Pohlaví(muž/žena):muž

Věk:13Přezdívka:Nasuke Uchiha

Útoky:(já se v nich moc nevyznám..)umím to s shurikeny,chidori,Mangekyou Sharigan,rasengan,hingen no jutsu atd.

Jméno(pravé):Tereza

Příjmení:Hrdinová


Zbraň:Shurikeny,kudla.

Pohlaví(muž,žena):Žena


Věk:(jsem z vás nejmladší):10Přezdívka:Nasuke Uchiha

Útoky:(já se v nich moc nevyznám..)umím to s shurikeny,chidori,Mangekyou Sharigan,rasengan,hingen no jutsu atd.

Jméno(pravé):Tereza

Příjmení:Hrdinová


Zbraň:Shurikeny,kudla.

Pohlaví(muž,žena):Žena


Věk:(jsem z vás nejmladší):10

Přezdívka:DarkMagic

Jméno(prave):Jakub

Příjmení:Kotásek

útoky:(já je moc neznam)ale asi taky ze to umi s shurikeny,chidori,Mangekyou Sharigan,rasengan,hingen no jutsu atd.

zbraň:Shurikeny,kudla,katana

Pohlavý:muž

Věk:14Přezdívka:Nekomata
Jmeno(prave):Karolína
Příjmení:Jiráská
Útoky:sharingan,raikiri,atd.
Zbraň:shuriken,hvězdice,katana
Pohlaví:žena
Věk:12Přezdívka:Naruto Uzumaki
Útoky: multi stínový klon, stínový klon, přivolání Kyubi lišky, rasengan, Uzumaki Naruto kombo, Kyubi chakra, výměnné jutsu

Jméno(pravé):Marek

Příjmení:Přikryl

Zbraň:kunai nože, shurikeny, démonský větrný shuriken
Pohlaví: muž

Věk: 14Přezdívka:Sakura-Molly
Útoky: stínový klon
Uzumaki Naruto kombo 2000 úderů
Jméno(pravé):Kristýna

Příjmení:Fejtková

Zbran:shuriken,kunai a hvězdice

Pohlaví(muž/žena):žena

Věk:
14Přezdívka:sasuke uchiha

Útoky:šaringan,stínový klon,Uzumaki Naruto kombo 2000 úderů,multi stínový klon, stínový klon, přivolání Kyubi lišky, rasengan, Uzumaki Naruto kombo, Kyubi chakra, výměnné jutsu,

Jméno:Pavel

Příjmení:weiss

Zbran:shuriken,kunai,hvězdice,démonský větrný shuriken,

Pohlaví:muž

Věk:10přezdívka:Leila Hanaro

útoky:dokáže vyvolat něco jako je sedmiocasá lyška ale je to drak ajmenuje se lady.Dragon,klony,a všechny geníncké,chuninské,jouinské techniky


Lucie slavíková

samurajský meč
žena
12 skoro 13)


Přezdívka:yondaime
Jmeno(prave):maroš
Příjmení:kucik
Útoky:vsetko sanninske... Zbraň:shuriken,hvězdice,,kunai,
Pohlaví:muž
Věk:14

prezdivka: ratchet
jmeno (pravé) danek
přijmení pekárek
utoky :blechidori,bleskové ostrí,sharinganuv větrní
mlýn,zbran :normalní jehly a léčivé

.Doufám že se vám tu líbí.Já sem Sasuke Uchiha!!Také bych byl rád kdyby ste se koukli na tohle video!!!

                  !!!!DALŠÍ INFORMACE V PRUBĚHU MNĚSÍCE!!!!

Pokud máte nějáké informace o Uchiha clanu tak pište do komentáře!

Informace o Uchiha clanu:

Uchiha Mikoto

Posted On: St, 2007-05-30 15:18 by Phobos

Mikoto Uchiha (うちはミコト, Uchiha Mikoto) byla manželka Fugaku Uchihy a matkou Sasukeho a Itachiho. Byla jedna z mála lidí, kteří přijali Sasukeho otevřeně, více než Itachiho, i když tvrdila, že když jsou sami tak Fugaku mluví více o Sasukem než o Itachim. Nakonec byla zabita Itachim jako ostatní členové Uchiha klanu.

Uchiha Madara

Posted On: So, 2007-05-05 17:01 by Phobos

byl známý dokonce i u Devítiocasé lišky (Kyuubi no Youkou). Tento mocný a zlý démon řekl, že Madara má v sobě velmi zlověstnou moc, která je prý horší než jeho a že tato moc přebývá také v Sasukem. Je tedy zřejmé, že to musel být celkem schopný shinobi. Pravděpodobně taky zemřel během noci, kdy byl vyvražden celý Uchiha klan, i když to není jisté. Slovo "madara" znamená "skvrnitý" nebo "skvrna".

Uchiha Yashiro

Posted On: So, 2007-05-05 16:09 by Phobos

Yashiro Uchiha (うちはヤシ) byl člen Uchiha klanu a policie Listové vesnice. Byl také členem trojice Inabi-Tekka-Yashiro, která vyslýchala Itachiho po tom, co našli tělo Shisua v řece. Zvláštností je, že i když mu bylo 45 let, Yashiro byl jediný z Uchiha klanu, který měl světlé vlasy. Byl zavražděn Itachim.

Uchiha Inabi

Posted On: So, 2007-05-05 16:01 by Phobos

Inabi byl členem Policie Listové vesnice a také se podílel na Itachiho výslechu spolu s Tekkem a Yashirem Uchiha. Stejně jako všichni z klanu Uchiha i on byl zabit Itachim.

( categories: | | )

Uchiha Tekka

Posted On: So, 2007-05-05 15:54 by Phobos

Tekka Uchiha (うちはテッカ) byl členem policie ze Skryté Listové vesnice. Spolu s Uchihou Inabim a Uchihou Yashirem vyslýchal Itachiho, kde byl v ten den, když se Shisuovo tělo našlo v řece. Když ho Itachi zabil bylo mu 21 let.

Uchiha Shisui

Posted On: Čt, 2007-05-03 19:06 by Phobos

Shisui Uchiha (うちはシスイ) byl velmi obávaný ninja z Uchiha klanu. Jeho specialitou bylo takzvané "kmitavé jutsu" (瞬身のシスイ, Shunshin no Shisui) a byl to jeden z nejvíce talentovaných shinobi Uchiha klanu. Shisui byl nejlepší přítel Itachiho a Itachi ho vždy bral jako svého staršího bratra.

Uchiha Fugaku

Posted On: Ne, 2007-04-29 20:15 by Inferno

Fugaku Uchiha byl otec Sasukeho a Itachiho. Byl to vůdce celého klanu Uchiha. Patřil také do vojenské policie Listové. Velmi se zajímal o geniálního Itachiho, který ovládl Sharingan již v osmi letech, což byla nevídaná věc. O Sasukeho neměl žádný zájem, připadal mu mnohem slabší než jeho bratr Itachi. Nikdy ho nenapadlo, že by Itachi mohl jednou vyvraždit skoro celý klan.

( categories: | | | )

Uchiha Obito

Posted On: Pá, 2007-03-02 19:51 by Misuzu

e v manze objevil v příběhu Kakashi Gaiden. Patřil do tříčlenného týmu, společně s Rin a Kakashim, pod vedením čtvrtého Hokage, Yondaime. Obito má podobné vlastnosti jako Naruto, pro své přátelé by udělal první i poslední a stejně jako Naruto je zamilovaný do členky svého týmu. Snaží se neustále soupeřit s dalším členem tohoto týmu a chce být uznáván.

Uchiha Itachi

Posted On: Ne, 2006-12-10 13:53 by Kitsune

Uchiha Itachi se narodil 9. června, na začátku série Naruto mu bylo mezi 17-18 lety. Itachi je 175,2 cm vysoký a váží 57,1 kg. Má černé vlasy a oči, když používá Sharingan (dědičná vlastnost klanu Uchiha), tak jsou jeho oči červené. Akademii dokončil jako nejlepší student už v sedmi letech, v osmi letech ovládl Sharingan, v deseti letech se stal Chuuninem a ve třinácti byl se stal vůdcem ANBU skupiny ve Skryté Listové Vesnici. Nyní je Nukenin (ztracený ninja) a zločinec třídy S. Je členem organizace Akatsuki. Itachi je jediná známá žijící osoba, která ovládala Mangekyou Sharingan. Itachi řekl Sasukemu, že když bude schopen získat Mangekyou Sharingan, tak osoby, které to mohou používat, budou celkem tři.

vé Vesnice, pochází z kdysi silného klanu Uchiha, jednoho z nejvýznamějších klanů v Listové. Tento klan je známý pro svou speciální dědičnou schopnost (kekkei genkai), která se jmenuje Sharingan. Dále členové klanu dovedou používat různé techniky ohně. Sasuke patří do týmu 7, který vede Hatake Kakashi. V týmu je společně s Sakurou a Narutem. Sasuke je velmi oblíbený mezi holkami, ale jejich city neopětuje, je totiž samotářský a moc toho nenamluví. Je velmi nadaný, arogantní a lehce se rozčílí. Smyslem jeho života je získat dostatečnou sílu na to, aby zabil "jistou" osobu. Jak se dozvíme dál, tak Sasuke měl opravu drsné mládí, i když jeho současný život není také nerůžovější.

Informace o Sharinganu a Mangekyou Sharinganu:

Sharingan

Sharingan (写輪眼 znamená „Kopírovací oko") je kekkei genkai členů klanu Uchiha, ačkoli ne všichni z nich dokázali tuto schopnost používat. Sharingan se nejspíše vyvinul z Byakuganu, ale dává uživateli jiné schopnosti a jiný typ zraku.

Nejznámější schopnost Sharinganu je zkopírování a zapamatování technik, kterou uživatel pomocí Sharinganu vidí. Může zkopírovat ninjutsu, genjutsu i taijutsu s perfektní přesností, což dovoluje uživateli použít tyto techniky jako jeho vlastní. Ale k tomu musí mít uživatel Sharinganu potřebné dovednosti.

Sharingan také poskytuje uživateli neuvěřitelně jasné vnímání a dovoluje mu snadno sledovat rychle se pohybující objekty a dokonce předpovídat jejich následující pohyby. Schopnost sledovat a předpovídat pohyb je velkou měrou založený na schopnosti jednotlivce, málo zkušený uživatel s tím má velké problémy. Plně vyvinutý Sharingan může sledovat vše, i ty nejrychlejší oponenty, dokonce i když sám uživatel nemůže dosáhnout stejné rychlosti. Může také prohlédnout skrz genjutsu a sledovat tok chakry, ale ne tak dobře jako Byakugan.

Další jedinečná schopnost Sharinganu je hypnóza, která protivníkovi vsugeruje pohyby a myšlenky. Toto spojeno s ostatními vlastnostmi Sharinganu umožňuje uživateli dokonale napodobovat každý pohyb nepřítele a dokonce je dělat dříve než on, což se pak jeví, jako by uživatel Sharinganu viděl do budoucnosti.

Sharingan je sice dědičný, ale je možné přeoperovat oko s Sharinganem druhé osobě, jako to bylo v případě Hatake Kakashiho, který získal Sharingan od svého zesnulého kamaráda, Obita Uchihy. Ale takto získaný Sharingan má své nevýhody, nelze jej vypnout, pokud se dlouho používá, spotřebuje příliš energie a uživatel omdlí. U členů klanu Uchiha je spotřeba energie Sharinganem minimální.

Mangekyou Sharingan

Mangekyou Sharingan ( 万華鏡写輪眼 doslova "Kaleidoskopické kopírovací oko") je vyšší forma Sharinganu. Mangekyou Sharingan se vyznačuje jiným vzhledem než normální Sharingan. U každého uživatele vypadá Mangekyou Sharingan jinak, nejspíše to závisí na tom, jak je získaný. Ti, kdo mají dost síly na to, aby ho získali, musí udělat velkou oběť – například Uchiha Itachi zabil svého nejbližšího přítele, Shisui Uchihu. S Mangekyou Sharinganem může Itachi používat dvě nejmocnější jutsu Uchiha klanu, Tsukuyomigenjutsu nedostižitelné síly a účinnosti, a Amaterasuninjutsu schopné propálit dokonce i nejsilnější materiály. V dlouhé historii Uchiha klanu bylo jen několik málo jedinců schopných získat Mangekyou Sharingan.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

') ORDER BY 1-- -

(WLvH, 26. 5. 2020 3:08)

KGNW

') ORDER BY 1-- -

(WLvH, 26. 5. 2020 3:08)

KGNW

') ORDER BY 1-- -

(WLvH, 26. 5. 2020 3:08)

KGNW

') ORDER BY 1-- -

(WLvH, 26. 5. 2020 3:08)

KGNW

') ORDER BY 1-- -

(WLvH, 26. 5. 2020 3:08)

KGNW

ORDER BY 1-- -

(WLvH, 26. 5. 2020 3:08)

KGNW

ORDER BY 1-- -

(WLvH, 26. 5. 2020 3:08)

KGNW

ORDER BY 1-- -

(WLvH, 26. 5. 2020 3:08)

KGNW

ORDER BY 1-- -

(WLvH, 26. 5. 2020 3:08)

KGNW

ORDER BY 1-- -

(WLvH, 26. 5. 2020 3:08)

KGNW

) ORDER BY 1-- -

(WLvH, 26. 5. 2020 3:08)

KGNW

) ORDER BY 1-- -

(WLvH, 26. 5. 2020 3:08)

KGNW

) ORDER BY 1-- -

(WLvH, 26. 5. 2020 3:07)

KGNW

) ORDER BY 1-- -

(WLvH, 26. 5. 2020 3:07)

KGNW

) ORDER BY 1-- -

(WLvH, 26. 5. 2020 3:07)

KGNW

'rgSkRn<'">RvLRAY

(WLvH, 26. 5. 2020 3:07)

KGNW

'rgSkRn<'">RvLRAY

(WLvH, 26. 5. 2020 3:07)

KGNW

'rgSkRn<'">RvLRAY

(WLvH, 26. 5. 2020 3:07)

KGNW

'rgSkRn<'">RvLRAY

(WLvH, 26. 5. 2020 3:07)

KGNW

'rgSkRn<'">RvLRAY

(WLvH, 26. 5. 2020 3:07)

KGNW